ÚvodJak probíhá spolupráce

Jak probíhá spolupráce

Jak s námi začít úspěšně prodávat Váš produktu na území České republiky?

Jak probíhá spolupráce

Pomůžeme Vám s prodejem produktu na území Česka: Bez vstupních nákladů. Vše v naší režii, na naše náklady, začínáme vydělávat až momentě, kdy budete vydělávat Vy. To zní fér ne?

Naše nabídka není nijak složitá: Nabízíme Vám distribuci a prodej Vašeho produktu na území České republiky. Riziko za případný neúspěch bereme na sebe, protože dokud nebudete vydělávat Vy, nebudeme vydělávat ani my a neúčtujeme si žádné počáteční či vstupní náklady, poplatky za zalistování a podobně.

Nabízíme Vám pro Váš produkt tvorbu vizuální a digitální identity, webových stránek, zařazení produktu do nabídky tematických internetových obchodů a jeho propagaci v rámci marketingových kampaní napříč sociálními sítěmi, které jsou dneska základním prodejním kanálem všech úspěšných obchodníků.

Oslovte nás, nabízíme Vám nezávaznou schůzku, kde probereme možnosti spolupráce a způsoby distribuce Vašeho produktu v Česku. Realizujeme několik obchodních modelů, které šetří jak naše, tak i Vaše cash-flow. Nenutíme Vás k tvorbě konsignačních zásob, zrovna tak ale ani my nenakupujeme plné sklady.

Vaše kontaktní osoba: Tomáš Štrych

Zaujala Vás nabídka spolupráce? Obraťte se prosím na Tomáše Štrycha, obchodního ředitele, který si s Vámi sjedná schůzku, popřípadě zodpoví veškeré Vaše otázky.

Tomáš Štrych
Telefon: +420 731 177 789
E-mail: online@distri-czech.cz

Nechte nám tady kontakt, ozveme se zpět!

Máte produkt, který chcete v Česku prodávat?

Obraťte se na nás.

Najdeme společně tu nejvhodnější cestu k Vašemu úspěchu.

Kontakt